Яке призначення молитви?

Пророк Мухаммед сказав: «Все, що ви робите для Бога, це також молитва”. Призначення молитви в тому, щоб пробудити нас до діяльності у служінні Богу, а не замолити гріхи, а потім знову грішити. Спершу діє розум, а потім уже тіло. Тому потрібна молитва, щоби створити правильне умонастрій. Якщо людина налаштувала свій розум на Бога, то вона починає діяти для Бога. Але якщо людина молиться, щоб щось отримати, просить Бога забрати її гріхи, то насправді це не молитва. Така молитва «не доходить до вух Бога». Проект «Відеоцитати від Razum.TV». Випуск № 1210. Яке призначення молитви? Фрагмент передачі «Розумний діалог. Єрмек Турсунов та Олександр Хакімов, 4.02.2017, Алмати, Казахстан.  

ॐ Як матері своїх дітей рятували молитвами та постами

Якось архімандрита Кирила (Павлова) запитали, як пояснити те диво, що він воював і пройшов усю війну неушкодженим. Старець відповів, що його зберігала молитва його матері, яка всі довгі воєнні роки — тримала за нього строгий Піст по середах та п’ятницях. Про це розповіла одна жінка про свою бабусю. Її бабуся під час війни чотирьох своїх дітей так урятувала. Донька та троє її синів пішли на фронт, а бабуся всю війну тримала строгий Піст по середах та п’ятницях. Усі четверо повернулися з війни живими та неушкодженими, а вона продовжувала постити. «Мамо, — кажуть їй діти, — адже ми живими повернулися. Навіщо ти ще продовжуєш постувати і тепер? «З вдячності Господу, — відповіла бабуся, — Покажіть мені таку сім’ю, де б четверо пішли на фронт і всі — ЖИВИМИ повернулися! Ні вже, тепер також поститиму до самої смерті, щоб Господа — подякувати». Так і постила її бабуся до кінця свого життя.

«Молитва – це найбільша сила, яка змінює долю людини. На цій землі немає сили, що впливає на життя людини більше, ніж молитва». Схіархімандрит Ілій (Ноздрін)

 

 

ВПЛИВ ЗВУКУ НА СВІДОМІСТЬ І ТІЛО. НАЙКОРИСНІШІ І ШКІДЛИВІШІ ЗВУКИ. ФАКТИ І ДОСЛІДИ

У навколишньому світі існує величезна різноманітність звуків. Якісь приємні та корисні, а якісь навпаки гидкі та деструктивні. Аналізуватимемо вплив звуку на наше тіло та свідомість.